Producent kostki granitowej – kontakt

Napisz do nas

* pola obowiązkowe

Mapa dojazdowa

Producent kostki granitowej – kontakt


Grabinex Sp. z o.o. ze Strzegomia


Są Państwo zainteresowani zakupem granitowej kostki brukowej, a może granitowych płyt chodnikowych lub fasadowych? Chcą Państwo złożyć zamówienie na granitowe kamienie murowe lub inne produkty z granitu? Zależy Państwu na tym, aby zakupić granit pochodzący ze sprawdzonego źródła?

Jeśli tak, serdecznie zachęcamy do kontaktu z firmą Grabinex Sp. z o.o. ze Strzegomia. Jesteśmy producentem kostki granitowej i innych produktów z granitów wyróżniających się bardzo dobrymi parametrami technicznych. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty sprzedażowej, zachęcamy do przesyłania ich poprzez zamieszczony poniżej formularz kontaktowy. Z miłą chęcią odpowiemy na wszystkie zapytania!

Dane kontaktowe

Grabinex Sp. z o.o.

58-150 Strzegom
ul. Kopalniana 13

Email: grabinex@grabinex.pl

Zakład Elementów Cienkopłytowych

57-400 Nowa Ruda
ul. Kłodzka 38a

tel. +48 74 872 33 25


Dział Handlowy:

tel. +48 74 855 33 99 wewn. 22 lub 23
Email: handel@grabinex.pl

Miepariszwili Izabela      
Email: izabela@grabinex.pl   
tel. +48 516 661 650

Pupka Paulina
Email: paulina@grabinex.pl
tel. +48 790 625 930

Richter Damian
Email: damian.richter@grabinex.pl
tel. +48 513 166 535

Wasilewska Karolina
Email: karolina.wasilewska@grabinex.pl
tel. +48 509 930 090


Księgowość:

Zatorska Teresa      
Email: teresa.zatorska@grabinex.pl   
tel. +48 74 855 33 99 wewn. 24 lub 25


Kadry:

Okruta Halina
Email: halina.okruta@grabinex.pl
tel. +48 74 855 33 99 wewn. 28


Zakładowa Kontrola Produkcji:

Turowski Piotr
Email: zkp@grabinex.pl

tel. +48 607 111 399

 

Zeskanuj kod QR aby wysłać gotowe zapytanie bezpośrednio z twojego smartfona.