slides
Grabinex Spółka z o.o. została założona w 1996 roku. Jesteśmy firmą specjalizującą się w wydobyciu i obróbce granitu. Działalność górniczą prowadzimy w Strzegomiu przy ulicy Kopalnianej 13 na własnym złożu „Grabina Śląska” charakteryzującym się „jasno – szarą” i „szaro – żółtą” barwą granitu o średnim uziarnieniu.

Kostki, płyty i krawężniki granitowe – od Grabinex

Witamy na stronie internetowej producenta kostki granitowej!

Firma Grabinex od wielu lat zajmuje się wydobyciem i obróbką granitu. Surowiec jest pozyskiwany na własnym złożu zlokalizowanym w Strzegomiu. Wysokiej jakości wyroby granitowe, w tym płyty chodnikowe i okładzinowe, krawężniki, kostka brukowa, są sprzedawane na terenie całego kraju, jak i poza jego granicami.

W zakresie naszej działalności mieści się sprzedaż surowca granitowego oraz elementów budownictwa ogólnego, drogowego i ogrodowego wykonanych z granitu. Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji granitowej kostki brukowej charakteryzującej wysoką trwałością oraz odpornością na oddziaływanie warunków atmosferycznych. Wykonujemy różnego typu płyty granitowe, w tym płyty chodnikowe, płyty posadzkowe oraz płyty fasadowe znajdujące szereg zastosowań przy aranżacji przestrzeni prywatnej oraz publicznej. W sprzedaży posiadamy również granitowy kamień murowy, stosowany do układania murów oporowych i warstwowych, oraz granitowe krawężniki, wykorzystywane przy budowach i przebudowach dróg.

Trwałe i estetyczne wyroby z granitu

Do rąk naszych Klientów oddajemy wyroby granitowe o sprawdzonych parametrach technicznych. Wszystkie nasze produkty, czy to kostka brukowa, czy to płyty fasadowe, czy to krawężniki i oporniki, są odporne na działanie mrozu, wiatru, wilgoci oraz przystosowane do znoszenia dużych obciążeń związanych z ich użytkowaniem. Warto przy tym dodać, że wyroby z granitu firmy Grabinex wyróżniają się niepowtarzalnymi walorami estetycznymi. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Aktualności i oferty

Zapytania ofertowe dotyczące projektu realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013

logos

ZAPYTANIA OFERTOWE Nr 1
Przedmiot zamówienia:
Dostawa fabrycznie nowego Traka wielolinowego.

ZAPYTANIA OFERTOWE Nr 2
Przedmiot zamówienia:
Dostawa fabrycznie nowej wiertnicy samojezdnej.

Atrakcyjny teren inwestycyjny

Do sprzedaży, teren inwestycyjny o powierzchni około 7ha, zlokalizowany w bliskiej odległości strefy ekonomicznej w Nowej Rudzie.

Zakład Elementów Cienko-płytowych w Nowej Rudzie Słupcu położony jest przy drodze krajowej nr 381 w odległości 55km do przejścia granicznego w Kudowie Słonym, przy obwodnicy Nowa Ruda – Kłodzko.

Posiada teren o powierzchni 69 265 m2 oraz budynki o powierzchni 5 649,2 m2.

ZEC w Nowej Rudzie jest zakładem, który produkuje wyroby „cienko-płytowe” z granitu, jest w pełni wyposażony do tej działalności...

Oferta specjalna

Kamień szaryElementy płytowe w pełnym zakresie grubości:

  • w fakturze płomieniowanej,
  • w fakturze szczotkowanej,

Krawężniki drogowe:

  • 15/30 x 80-120 cm ze skosem,
  • 20/30 x 80-120 cm ze skosem,

Gwarantujemy najwyższą jakość i krótkie terminy realizacji.

Kontakt, tel. 74 872 33 25 lub 74 885 33 99